KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9401234
nr 940 1234
Oidentifierad konstnär, landskap med vatten, 1800-tal, 38x50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:47:20
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr